Struny pojedyncze

( ilość produktów: 20 )

Pękła struna w gitarze? Nie masz potrzeby zamawiania całego nowego kompletu? Rozwiązaniem są pojedyncze struny – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pojedyncze struny do gitary elektrycznej

Nawet najbardziej zaawansowane struny z innowacyjnymi powłokami ochronnymi są koniec końców przedmiotami, które dość łatwo zerwać. Nie mówimy tu tylko o agresywnym kostkowaniu – choć zdarzają się naturalnie takie przypadki, że podczas zbyt intensywnej gry pojedyncza struna zrywa się i… mamy problem.

Najczęściej jednak podobna sytuacja zdarza się w trakcie zakładania i pierwszego dostrajania nowego kompletu. Aby zabezpieczyć muzyków przed koniecznością zamówienia kolejnej paczki na wymianę, niektórzy producenci postanowili udostępnić do sprzedaży pojedyncze struny.

Zazwyczaj jest to e1 – jako najcieńsza ze wszystkich, stanowi w wielu wypadkach pierwszą ofiarę. Ale także grubsze mogą znaleźć swoich następców. Zobacz nasze propozycje zgromadzone na tej stronie i znajdź nową pojedynczą strunę do gitary elektrycznej.

Pojedyncze struny do gitary akustycznej

Najwięksi wytwórcy strun na świecie nie zapomnieli oczywiście o tak ważnym dla muzyki instrumencie. Mamy u siebie pojedyncze struny do gitary akustycznej produkowane przez uznane marki, takie jak Elixir czy Ernie Ball… i nie zawahamy się nimi podzielić.

Koszt jest niewielki i najczęściej wydasz mniej niż dyszkę na nową strunę, dzięki której oszczędzisz na kupnie całego kompletu.

Zamów pojedyncze struny na RNR.pl

Jeżeli szukasz pojedynczej struny do swojej gitary, a nie widzisz jej powyżej, napisz do nas, wykorzystując podane w stopce dane kontaktowe. Udzielimy Ci wszystkich informacji na temat przyszłej dostępności.

Zakupy na RNR są szybkie, bezpieczne i wygodne. A jeśli w międzyczasie się rozmyślisz, możesz skorzystać z opcji czternastodniowego zwrotu.

Zamów swoją pojedynczą strunę jeszcze dziś, a niebawem znajdzie się u Ciebie – dokładając swój istotny udział przy tworzeniu nowych kawałków.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 601 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-03
Ok
2024-04-29
Ekspresowa i jasna realizacja zamowienia.
pixel