Struny do gitar basowych

( ilość produktów: 152 )

Czym charakteryzują się najlepsze struny do gitary basowej? Dowożą brzmienie na wysokim poziomie, są solidnie wykonane, trzymają strój i cechuje je nienaganna responsywność.

To właśnie tymi cechami kierujemy się wybierając nasze komplety. Szkoda czasu na słabe struny; postaw na te, które mamy na RNR.pl!

Struny do gitary basowej 4-strunowej

Jak powszechnie wiadomo, typowy bas ma cztery struny. Oczywiście, od tej reguły istnieją liczne wyjątki i nie trzeba daleko szukać, żeby natknąć się na basówki posiadające pięć lub więcej “drutów”.

Niemniej, wciąż to czterostrunowce są najczęściej spotykane i dlatego sporą część kompletów, jakie widzisz powyżej, stanowią te przeznaczone do takich właśnie basów.

Struny do gitary basowej 5-strunowej

Dodatkowa struna to dla wielu spora dogodność w grze, ale oznacza to, że znalezienie odpowiedniego setu do wymiany może potrwać trochę dłużej.

Na szczęście u nas nie ma tego problemu, ponieważ gromadzimy w ofercie struny do gitary basowej 5-strunowej, które odpowiadają na wysokie wymagania muzyków o najbardziej wyczulonych uszach.

A przy tym wiele z zestawów posiada rozwiązania przedłużające ich cykl życia. Wszystko po to, byś jak najdłużej cieszył się dogodnym brzmieniem, bez konieczności zbyt częstego przechodzenia przez żmudny proces wymiany.

Struny do gitary basowej 6-strunowej

Bas o sześciu strunach przestał być czymś osobliwym. Coraz częściej spotyka się go podczas występów licznych zespołów z różnych gatunków. Dlatego właśnie pojawiła się potrzeba, aby muzyków stawiających na sześciostrunowce również wyposażyć w świetne struny do gitary basowej.

Czyli takie, które będą towarzyszyć im przez długie tygodnie, zachowując odpowiedni ton i dając nienaganny komfort z gry. Komplety o tych cechach znajdziesz na RNR.pl!

Struny do gitary basowej Elixir

W temacie pogodzenia brzmienia z wytrzymałością mało która marka poszła tak daleko, jak Elixir. Nic zatem dziwnego, że jest jedną z najczęściej poszukiwanych przez basistów grających w dowolnym stylu.

Wybierz komplet o pożądanej grubości, a jeśli masz pytanie wykraczające poza informacje zawarte w opisie produktu, skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy.

Oczywiście na strunach do gitary basowej Elixir nasz wybór się nie kończy. Mamy też zestawy tak uznanych producentów, jak Martin, Gibson, D’Addario czy Ernie Ball.

Struny do gitary basowej – Warszawa

Jeśli mieszkasz w Warszawie, grasz na basie i potrzebujesz stałego dostawcy najlepszych strun – i to w dodatku takiego, który nie tylko sprzeda Ci ulubiony komplet, ale jeszcze doradzi, jaki inny warto wypróbować – nie ma lepszego miejsca niż salon muzyczny RNR przy ulicy Polnej 30.

Wpadnij i przekonaj się, ile znaczy zarówno bogaty asortyment, jak i obsługa na najwyższym poziomie.

Struny do gitary basowej – Łódź

Basistów z Łodzi i okolic zapraszamy do naszego salonu przy Alei Kościuszki 49/51. Na miejscu czeka załoga złożona z doświadczonych pasjonatów basu, którzy więcej niż chętnie doradzą w każdym aspekcie dotyczącym tego instrumentu – również w wyborze nowych strun.

Gdzie kupić struny do gitary basowej w sieci? Na RNR.pl!

Mamy na stanie między innymi tańsze zestawy strun do gitary basowej, które jednak trudno określić jako “zwykłe”. Nawet one odmienią Twoje brzmienie, czyniąc je świeższym i bardziej przystępnym dla ucha wymagającego słuchacza.

Profesjonalistom i zwolennikom topowych rozwiązań proponujemy komplety, których cena sięga wyżej – ale tak samo wysoko plasują się ich możliwości.

Zamów struny do gitary basowej na RNR.pl i odkryj nową przestrzeń do muzycznego rozwoju!

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 616 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Wszystko zgodnie z oczekiwaniem
2024-05-30
Przede wszystkim chcę podziękować za towar, czyli lampę Mesa Boogie 12AX7, której nigdzie nie można dostać. Brawa dla was. Szczególnie ujęło mnie u Was to, że kiedyś zaznaczyłem opcję że jeśli się ona u Was pojawi, to mnie o tym powiadomicie. I tak się stało! Polecam wszystkim muzykom Wasz sklep.!!!
pixel