2023-07-07

Rusza Koncertowa Wyprzedaż na RNR! Znajdź swój instrument na lato

Szukasz nowej gitary, żeby rozpocząć naukę gry? A może Twoim celem jest wymiatanie na klawiszach lub znalezienie profesjonalnego wzmacniacza, który umożliwiłby Ci płynne przejście od ćwiczeń w pokoju do sali prób?

Niezależnie od stopnia zaawansowania, koniecznie odwiedź naszą Koncertową Wyprzedaż!

Na czym to polega?

Obniżyliśmy ceny ponad 500 outletowych produktów. To doskonała okazja, żeby kupić taniej instrumenty i sprzęt największych marek w branży.

Gdzie?

Sprzedaż odbywa się na naszym Muzycznym Outlecie.

Czy to nowy sprzęt?

Towar może być poekspozycyjny, nosić ślady użytkowania lub pochodzić ze zwrotów. A więc nie, nie jest nowy w ścisłym znaczeniu tego słowa.

Jest jednak w pełni sprawny – nie wystawiamy na outlet niczego, czego sami nie bylibyśmy w stanie kupić. To instrumenty, akcesoria i elementy wyposażenia studyjnego, przed którymi jeszcze wiele lat intensywnego użycia.

Do kiedy?

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do 31 sierpnia.

Ważna informacja na temat dostępności: wszystkie produkty sprzedajemy kilkoma kanałami, nie tylko na stronie internetowej. Możesz je dostać również w sklepach stacjonarnych RNR – kto pierwszy, ten lepszy!

Zastrzegamy sobie też prawo do wcześniejszego zakończenia promocji.

Pobierz promocyjny katalog

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę dostępnych na Koncertowej Wyprzedaży produktów. Pobierz katalog w formacie .pdf, podziel się nim ze znajomymi, wydrukuj i zabierz na plażę, kemping, działkę… Gdziekolwiek, gdzie poniesie Cię urlop.

Katalog jest przewodnikiem po naszych zasobach; mapą skarbów, dzięki której możesz znaleźć drogę do swojego nowego ulubionego towarzysza muzycznej podróży przez życie.

***

Nie zastanawiaj się długo, upatrzone instrumenty mogą zniknąć z dnia na dzień – weź udział w Koncertowej Wyprzedaży i zyskaj nowe możliwości artystycznej ekspresji!

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 601 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Szybko i sprawnie. towar jak w opisie
2024-04-29
Ekspresowa i jasna realizacja zamowienia.
pixel