2023-05-23

Numark Mixstream Pro Go – czym zaskakuje nowy kontroler DJ?

Jakiś czas temu na rynku zadebiutowała nowa wersja znanego kontrolera DJskiego o nazwie Mixstream Pro. Od standardowego Mixstreama różniła się tym, że posiadała nieograniczony dostęp do Amazon Music Unlimited.

Wiązało się to naturalnie z możliwością wygodnego i błyskawicznego skorzystania z ponad 100 milionów utworów reprezentujących dowolne gatunki muzyczne – co okazało się sporym ułatwieniem życia dla twórców.

A co takiego wnosi do serii najnowsza edycja, czyli debiutujący w maju 2023 Numark Mixstream Pro Go?

Zabierz go, gdzie chcesz

Podstawową zmianą względem poprzedniego modelu jest mobilność, która wskakuje tu kilka poziomów wyżej. Wszystko dzięki zastosowaniu ładowalnej baterii. Zapewnia ona niczym niezakłócone działanie bez konieczności podłączania do zasilania przez kabel.

Nowy sprzęt Numarka oferuje poza tym dokładnie te same funkcjonalności, co jego poprzednik bez “Go” w nazwie. A więc dostępy do serwisów streamingowych, pełną kontrolę nad oświetleniem, system Engine DJ na pokładzie, a także wszystkie integracje i efekty, dzięki którym trafił do serc DJ-ów na całym świecie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zajrzyj koniecznie na stronę produktu w naszym sklepie:

>> Numark Mixstream Pro Go <<

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 611 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Witam, realizacja zamówienia przebiegła wzorowo. Jak za każdym razem, gdyż to nie moje pierwsze zakupy w R'n'R. Wzmacnia z zapakowany solidnie, przybył w świetnym stanie. Uwaga brak, polecam zdecydowanie!
2024-05-27
Zamówienie zrealizowane szybko i rzetelnie.
pixel