2023-05-09

Konkurs DUET Z RNR powraca! Wygraj gitarę dla siebie… i 20 ukulele dla szkoły lub domu dziecka!

Dzień Dziecka to wspaniała okazja do zapewnienia radości najmłodszym. My również zamierzamy go świętować – rozpoczynając już teraz drugą edycję konkursu DUET Z RNR. Możesz w nim zdobyć coś dla siebie… i coś dla dzieciaków, które chcą się rozwijać muzycznie. Win-win!

Co jest do wygrania?

Zwycięzca będzie jeden, nagrody są dwie.

Ta, która powędruje w Twoje ręce, to dowolna gitara elektryczna Arrow z naszego sklepu. Dostępne u nas modele tej marki to perfekcyjne startowe wiosła, ale ich brzmieniem zainteresuje się też niejeden gitarzysta, który ma już na koncie występy live. Warto!

Druga nagroda to możliwość podzielenia się dobrem z dzieciakami ze swojej okolicy. Jeśli wygrasz, przekażemy 20 pięknych ukulele Arrow wskazanej przez Ciebie placówce oświatowej lub domowi dziecka.

Co musisz zrobić, żeby zgarnąć nagrody?

Konkurs odbywa się na TikToku. Na naszym profilu w tym serwisie znajdziesz wideo, na którym pracownik RnR odgrywa motyw muzyczny. Twoim zadaniem jest nagranie akompaniamentu przy wykorzystaniu modułu duet: na gitarze, perkusji, keyboardzie, łopacie, kartonie – im więcej kreatywności i efektu wow, tym lepiej! :)

Do materiału KONIECZNIE dodaj hashtag #duetzrnr2 – w zabawie uczestniczą JEDYNIE te filmiki.

Możesz też zaśpiewać, zatańczyć, wystukać rytm palcami… Co tylko przyjdzie Ci do głowy.

Dla inspiracji, zerknij na poniższy przykład.

Wygrywa ta osoba, która zbierze największą ilość polubień swojego tik toka nagranego w duecie z RnR. Bierzemy pod uwagę stan w momencie zakończenia konkursu.

Ważne: możesz nagrać tyle tik toków, ile dusza zapragnie, lecz każdy z nich bierze udział osobno – polubienia nie sumują się dla jednego profilu.

Kiedy?

DUET Z RNR startuje 9 maja. Ogłoszenie wyników jest przewidziane na 1 czerwca na tiktokowym profilu RNR. Więcej info na temat dat znajdziesz w regulaminie.

Masz zatem aż dwa tygodnie na przygotowanie tik toka (albo kilku), który stanie się viralem, zniszczy system i wygra wspaniałą gitarę. Nie możemy się doczekać tych najbardziej szalonych zgłoszeń!

Jak przekażemy nagrody?

Od momentu ogłoszenia wyników, zwycięzca/zwyciężczyni ma siedem dni, żeby zgłosić się po nagrody. Jeżeli tego nie zrobi, przypadną one osobie z drugiego miejsca. Gitarę elektryczną Arrow wyślemy na wskazany w wiadomości prywatnej adres.

Ok, skoro tu wszystko jasne, pora przejść do wygranej numer dwa. Po zakończeniu zabawy masz tydzień na wskazanie placówki, która otrzyma od nas 20 ukulele. Mamy w planach uroczyste przekazanie instrumentów obdarowanym, jak i uwiecznienie całego wydarzenia. Wszyscy zatem zobaczą radość na twarzach tych, dla których Twój podarunek może być szansą na rozwój talentu.

>> Zobacz jak to wyglądało rok temu! <<

Nie wahaj się podzielić dobrą energią. Wygraj ukulele dla szkoły muzycznej, przedszkola czy domu dziecka w swojej okolicy.

A więc… Smartfony w dłoń i do dzieła!

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 580 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-04
Najlepszy sklep muzyczny w jakim miałem przyjemność robić zakupy. Pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo.
2024-02-20
Bardzo szybka wysyłka, starannie zapakowana. Produkt zgodny z opisem. Bardzo dobra jakość i super obsługa.
pixel