2023-12-14

Gibson Band debiutuje w niebanalnym składzie. I z niebanalną gitarą wystawioną na aukcję

Wieści z obozu Gibson głoszą, że marka postanowiła odrobinę “poszerzyć” swoją działalność i… założyła własną kapelę.

Oczywiście, to okazjonalny band, który zawiązał się w celach charytatywnych, ale… Spójrzmy tylko na jego skład!

Znajdziemy tu CEO Gibsona, czyli Cesara Gueikiana, jak również znanego z System of a Down i ze swoich solowych projektów Serja Tankiana. Zaś napisany przez nich kawałek solówką okrasił jedyny w swym rodzaju Tony Iommi.

Dream team Gibsona zadebiutował ze swoim pierwszym singlem, zatytułowanym “Deconstruction”. Można go posłuchać na kanale marki na YouTubie.

Jak już wspomniano, ten dość nietypowy projekt powstał w celach charytatywnych, a jego głównym powodem istnienia jest zbieranie funduszy na Armenia Fund’s Artsakh Refugee Initiative.

Dla fanów gitarówki jeszcze jedna interesująca wiadomość: w momencie pisania artykułu trwa aukcja, na której można nabyć Gibsona Les Paul Standard (numer seryjny 232030094) z unikalnym wykończeniem topu, nawiązującym do motywu graficznego z singla.

Oto i on, w pełni swego majestatu:

Aż żal, że trafi tylko do jednego kolekcjonera… No cóż, cała reszta świata tak czy inaczej może skorzystać z bogatej oferty wyjątkowych Gibsonów, dostępnych dla ogółu śmiertelników.

A także czekać na następne inicjatywy brandu, bo kto wie, może CEO ma w zanadrzu jeszcze inne ciekawe projekty, które doprowadzą do powstania kolejnych kawałków – czas pokaże.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 558 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-09
Szybki czas realizacji :)
2024-01-18
wszystko zgodnie z zamówieniem oraz czasem realizacji
pixel