2024-04-16

Nadchodzi nowy etap historii Fractal Lights! Poznaj spoty Fractal Elite i Elite+

Marka Fractal, ciesząca się świetną opinią w gronie profesjonalistów od oświetlenia scenicznego, przechodzi gruntowną przemianę. Jej nowa oferta to energiczny krok naprzód względem tego, co mogliśmy w niej znaleźć jeszcze niedawno.

Od zawsze wyróżnikiem produktów Fractal był doskonały stosunek jakości wykonania do ceny. Takie urządzenia, jak ruchome głowy Morph czy Symetro, stały się elementami wyposażenia wielu klubów czy sal eventowych. Zostały również narzędziami pracy dla DJów czy zespołów, których występy wymagały profesjonalnej oprawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Fractal zaprezentuje niebawem 3 nowe serie produktów. Każda z nich jest skierowana do innej grupy odbiorców:

Seria INSPIRIT – przeznaczona dla użytkowników, którzy poszukują niedrogich urządzeń do półprofesjonalnych zastosowań;

Seria RADIANZ – stworzona do zastosowań profesjonalnych, gdzie w grę wchodzi też czynnik ceny;

Seria LUMINIZE – linia profesjonalnych produktów zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalnie wydajne działanie nawet w najbardziej wymagających warunkach scenicznych.

Zmiana oferty znalazła odzwierciedlenie także w nowym logotypie marki:

Ale odmienione oblicze Fractala to przede wszystkim nowe urządzenia.

Na pierwszy plan wysuwają się spoty Fractal Elite oraz Elite+. To jedne z pierwszych produktów przedstawianych w ramach serii Luminize, dysponujące mocą odpowiednio 400 W i 550 W.

Moc źródła światła, duży zakres zoom, system mieszania kolorów CMY oraz korekcja CTO w połączeniu z szybkimi oraz niegłośnymi silnikami – oto cechy, które plasują obie lampy wśród czołowych urządzeń w swojej klasie.

Ich mocna, wytrzymała obudowa zapewnia długi okres eksploatacji, a zintegrowany system montażu czyni Fractal Elite i Elite+ niezwykle elastycznymi narzędziami do zastosowania w wielu scenicznych konfiguracjach.

Dzięki korekcji CTO nowe urządzenia Fractal świetnie sprawdzają się jako oświetlenie frontowe i dekoracyjne (zwłaszcza, jeśli uwzględnimy możliwość doboru gobosów przy zakupie).

Wzbogacą każdy koncert oraz event – to zasługa szerokiego zakresu zoom, gobosów, szybkości i mocy modeli Elite. A cicha praca silników oznacza, że perfekcyjnie spisują się również jako oświetlenie teatralne.

***

Fractal Elite to spoty przeznaczone na rynek profesjonalny, które dzięki swoim możliwościom zmienią Twoje wyobrażenie o pracy z oświetleniem.  Sprzedawane będą w przystosowanym do transportu flight casie – a pojawią się już niebawem!

Dowiedz się więcej na fractallights.com.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 611 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Szybko i konkretnie.
2024-05-20
Witam serdecznie. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i wysyłki która nastąpiła na drugi dzień po zamówieniu. Sprzęt jak na muzyka który gra juz trochę na innym sprzecie jest super i rozpoczął przygodę z nowym kompanem. Dziękuję pozdrawiam J F ;)
pixel